Uued tugigrupid lapsevanematele
Tapa Vabatahtlike Tugikeskus 2. august 2011
Augustist alustavad tööd lapsevanemate tugigrupid.
Augustist alustavad tööd lapsevanemate suletud tugirupid projekti Koostöö=Lahendused Tapa vallas Tapa linnas ja Lehtses, Tamsalu vallas, Väike-Maarja vallas ja Kadrina vallas.

Grupis on kuni 8-12 inimest,  käiakse koos 4 korda kuus, selle aja jooksul toimub 2 koolitust, 1 üritus ja 1 nõustamine grupijuhi poolt. Grupis osalejatele ka kohvipausid ja näksi:) Koolitusi viiakse läbi erinevatel teemadel lastekasvatusest kuni tööturule saamise võimalusteni.

Komplekteerimine toimub KOV sotsiaaltöötaja kaudu või meiega otse kontakti võttes. Kirjutage ja andke enda soovist teada!
Kommentaarid: 6
tere meie grupp alles alustas ja koolitaja anne on väga tore inimene ja loodan et meie koos laabub sujuvalt jätku ja tervist läheb temal kõige rohkem vaja ole tubli ja terve
janely ojasalu 7. august 2011
tänud, seda on hea teada. Aga tublid olete Teie, kes te gruppi julgesite tulla. Koos oleme ikka tugevamad.
Janely Ojasalu 8. august 2011
tänu proua annele,on meil tore võimalus osaleda vabatahtlike koolitusel ja kohtuda huvitavate inimestega.
ulvi kuldväli 25. august 2011
oskan öelda enda uute tugigruppide vanemate kohta Kadrina ja Väike-Maarja vallas, et lapsevanemad on huvitatud ja võtavad huviga koolitustest osa. Samuti on hea koostöö kohaliku omavalitsuse esindajatega.Loodan, et ka teised grupijuhid jagavad oma arvamusI siin.Anne
anne terner-boiko 27. august 2011
tore paljulapseline pere sai KOV toetusel ja SA Dharma heategevusfondi kaasabil pesumasina, mis on selles peres praktiline vajadus. Tänud pere tugiisikule,pereemale, KOV esindajatele, SA Dharma. Ilusat pesupesu:)
anne terner-boiko 11. september 2011
Kui pesumasin läks katki mõtlesin et pole hullu, aga kui sa pead pesema seitsme inimese pesu, tegema süüa jne, siis kaks nädalalt hiljem mõtlesin et nüüd aitab. Otsisin abi kohalikult omavalitsuselt. Seejärel oma tugisiku kaudu sain teada et on olemas Dharma. ajsad kulgesid nii, et nüüd mul peseb masin pesu. Selle eest pean tänama kindlasti SA Dharma't , kellest ennem polnud kuulnud midagi. Oma vabatahtlike grupijuhti ja ka kohalikku omavalitsust, kes mind aitasid. Suuurimad tänud.
silva udeküll 14. september 2011
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: