Kutsume kõiki valla elanikke üles heategevusele!
senta.malva 19. august 2013

MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugikeskus teeb koostööd teiste MTÜ-ga.

Alates 28.juulist kuni 29.augustini korraldame meie tugikeskuse eestvõttel paljude toetajate abiga valla vähekindlustatud perede lastele 2 x nädalas aktiivse vaba aja veetmise, mille käigus pakutakse ka sooja toitu. Olime juba kevadest saati otsinud sobivat kohta selliseks tegevuseks ning lõpuks saime Tapa
Vallavalitsuselt loa kasutada MTÜ Seeniortoa ruume.

Lapsed saavad selle käigus kogemustega juhendaja käe all mängida liikumismänge, käia ujumas, teha käelist tegevust (joonistamine, voltimine, kivimaalingud), muinasjutte kuulata. Lapsi käib kohal alati 15-20 ringis, mõnel korral isegi üle 30. Ka lapsevanemad on meile tihti abiks. Vaatamata sellele, et seltskond on kakskeelne, saame kenasti hakkama. Kui toitu jääb üle, saavad sellest osa ka pered, kelle lapsed mingil
põhjusel kohale pole tulnud, neile viime sooja toidu peale ürituse lõppemist koju kätte.

Nüüd on asjakohane tänada kõiki annetajaid, kes meile aktsiooni kordaminekuks siiani tasuta abiks on olnud: Lehtse Evangeelne Vabakogudus, MTÜ Tapa Sõdurikodu (Iines Karm), Peetmark LH Lihatööstus OÜ, Tapa Saiaäri, Vaksali Trahter, FIE Aron Janis.

Oma isikliku panuse ürituse kordaminekuks vabatahtlikena on andnud Anu Jonuks, Eha Lips-Juht, Ljudmila Koverda, Lilli Strõnadko, Sirje Vällmann ja head koostööd teevad ka lapsevanemad.

Märkimist väärib fakt, et inimesed on hakanud rohkem panustama heategevusse. On saadud aru, et saab midagi teha teiste heaks ka ilma rahata – see on vabatahtlik töö. Üha on laienemas põhimõte, et majapidamises üleliigsed asjad, pestud ja terved riided, ka kvaliteetsed toiduained saab loovutada neile, kellel just sellist abi vaja on. Nii anname panuse oma kogukonna heaks ja suhtume ka säästvalt loodusesse.

Kutsume kõiki valla elanikke üles heategevusele!

Kui teil on üleliigseid korralikke asju majapidamises, saate need ära anda MTÜ Seenior kaudu. Riiete osas kehtib tingimus, et need peavad olema pestud ja terved.

Korras mööblit, olme- ja köögitehnikat võite samuti pakkuda, kuid eelnevalt andke sellest teada
e-maili aadressil: anujonuks@hot.ee


Samal aadressil saab teha ka sooviavaldusi. Kõik teie avaldused registreeritakse ja otsitakse neile
võimalikke lahendusi.

 

Kõigile kordaminekuid soovides,

 

Senta Malva/tugikeskuse
juhatuse liige    

Kommentaarid: 0
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: