Lastelaager Pariisis - MINA ISE!
senta.malva 30. august 2017

  MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugikeskus korraldas lastele Pariisi Puhkekülas kaks viie päevast suvelaagrit ( 14-18.08 ja 21 – 25.08). Laagris viibisid mõlemas vahetuses korraga 10 last Laekverest, Väike-Maarjast, Tapalt, Tamsalust ja Rakverest. Laagri eesmärk oli pakkuda lastele erinevaid huvitegevusi, s.h. hobustega ratsutamine ja nende eest hoolitsemine, loovteraapia ja mitmesugused ühistegevused läbi mängude (pallimängud, lõkkeõhtud, jalgsirännakud) toetades laste sotsiaalseid oskusi ning toimetulekut igapäevaeluga.

  Enim meeldisid lastele hobused, keda kogenud treenerite juhendamisel sai reaalselt ka katsuda, harjata, saduldada ja nende seljas ringi kapata ning lõpuks ka tänutäheks porganditega toita. Kui esimesel kohtumisel mõni laps kartis hobust, siis üsna pea julgesid kõik juba hobuse selga istuda ja maneezis ringi ratsutada.

  Nädalased vahetused lõpetas tore ekskursioon Rakvere Politseimuuseumi, kus meid võttis vastu giid, kes abistas lapsi seiklusraja läbimisel, õpetas liikluseeeskirjadest kinni pidama, ka sõrmejälgi võtma ja mööduvate autode kiirust mõõtma.

  Tänan kõiki tublisid laagrilapsi, nende vanemaid, Pariisi puhkeküla kollektiivi ja kõiki tublisid inimesi, kes aitasid kaasa meie laagri kordaminekule.

  Senta Malva
  juhatuse liige


Kommentaarid: 0
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: