Perepäev koolivaheajal
senta.malva 25. märts 2013
MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugikeskus korraldas 19.03 MTÜ Tapa Seeniortoas lasterikastele peredele koolivaheaja ürituse.

Lastele õpetati käelise tegevusena paberi voltimist ja kaartide valmistamist. Üheskoos valmistati järjehoidjaid, karpe, prügikotte ja lugematul hulgal kauneid liivakaarte, neist viimaste valmistamine pakkus kõige rohkem huvi ja naudingut. Peale selle said soovijad mängida arvutimänge, seda võimalust olid usinalt kasutamas just poisslapsed. Üritusel osalesid 12 pere lapsed vanuses 3 – 16 aastat, kokku oli kohal 26 last ja 8 lapsevanemat.

Lõunaks pakuti tasuta hernesuppi, pannkooke moosiga, juurde teed või morssi. Lisaks tehti suu magusaks suhkruvatiga, mida prooviti ka ise valmistada. Suuremad lapsed olid abiks lauakatmisel ja –koristamisel. Kõik üritusel vajalikud vahendid ja toiduained olid saadud vabatahtlikelt annetajatelt.

Üritusele aitasid peale MTÜ Seeniortoa kaasa veel vabaühendused nagu MTÜ Tapa Sõdurikodu, Lehtse Evangeelne Vabakogudus, kes mõlemad abistasid toidupakkidega. Lisaks pani Sõdurikodu kõigile osalejatele kaasa maiustuste kotikesed. Aitäh teile!

Tänusõnad tublidele vabatahtlikele „kokatädidele“ Eha Lips-Juhile, Ailen Birgile,  Liisbet Kleenile maitsva lõuna eest, Kaja Kuulile ja Merilin Algole ja tegevusjuhendaja Anu Jonuksile, kes kõik andsid oma parima ürituse kordaminekuks.

Oli tore päev!

 

Senta Malva

MTÜ Tapa Vabatahtlike Tugikeskus juhatuse liige

Kommentaarid: 0
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: