Uus koduleht ja logo
Tapa Vabatahtlike Tugikeskus 20. juuli 2011
Tapa Vabatahtlike Tugikeskus sai kodulehe ja logo.


Alates tänasest saavad Tapa Vabatahtlike Tugikeskuse tugiisikuteenuse vajajad kasutada uut kodulehte, kus on mugavalt ühendatud tugiisikute toetamine ja tugiisikuteenuse tellimine. Koduleht on loodud arvestades eelkõige abivajajate soove.


Tapa Vabatahtlike Tugikeskuse juhatuse liige Anne Terner-Boiko sõnul saavad kodulehest kasu pered ja abivajajad, kes saavad lihtsamalt suhelda oma piirkonna tugiisikuga. "Inimene saab valida endale oma tugiisiku nime ja saata talle teate, et abi käepärast oleks. Tugiisik saab välja pakkuda lahendusi nende abistamiseks," märkis Terner-Boiko. „Uus koduleht on kaasaegsel platvormil ja vastab internetiturunduse nõuetele, mida aitas luua osaühing Internetiturundus. Kodulehe tegemist rahastasid Kodanikuühiskonna Sihtasutus (KÜSK) ja SA Dharma ning oleme neile selle toetuse eest ääretult tänulikud!“

 

Tapa Vabatahtlike Tugikeskuse kodulehele on lisatud Tugiisiku blogi. "Tugiisikute blogis plaanime avaldada toredaid lugusid sellest, kuidas pered toime tulevad ja elavad, kuidas nad saavad tuge. See on hea võimalus tutvustada tugiisiku tööd Eestis ja üldse selle läbi anda meie toetajatele tagasisidet," rõhutas Anne Terner-Boiko.

 

"Alates tänasest on kasutusel ka logo ja kõigil huvilistel on võimalus seda internetis oma silmaga näha," lisas Terner-Boiko.

 

Tapa Vabatahtlike Tugikeskus kodulehega on võimalik tutvuda aadressil: www.vabatahtlik.com

 

Lugupidamisega,

 

Anne Terner-Boiko

juhatuse liige

Tapa Vabatahtlike Tugikeskus MTÜ

Telefon 55608717

Kommentaarid: 0
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: